Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 52 людини

Новини

Зворотній зв'язок: математика.До уваги учнів 5, 6, 7, 8, 9 класів! Чекаю на опрацьовані вами завдання з математики! Надсилайте в вайбер, фейсбук. Будьте здорові!

Сьогодні, 20 лютого, в Україні уже вдесяте відзначають День пам’яті Героїв Небесної сотні. Небесна Сотня- відважні співвітчизники, які ціною власного життя дали можливість Україні бути незалежною, демократичною, відкритою світові державою та самим творити своє майбутнє.
Усі Герої залишаться в пам’яті народу назавжди. Ми з гордістю і вдячністю віддаємо шану тим, чия самопожертва стала запорукою перемоги Революції Гідності.
Слава Героям Небесної Сотні!
Слава Героям нашої України!

16 лютого в гімназії святкували День Єднання, який показав згуртованість учнів навколо національної ідеї, а також, що ми – єдиний народ і хочемо жити в мирі.
На знак підтримки свята, учні та вчителі з’єднали свої руки, чим підтримали дух єдності нашого народу! Наш народ єдиний у готовності захищати Батьківщину, нашу свободу та Незалежність. Ми хочемо мирно жити та процвітати на своїй землі й нікому не дозволимо зазіхнути на наше демократичне і вільне майбутнє!

15 лютого -- День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 35-та річниця виведення військ з Афганістану.

Офіційно дата була встановлена в Україні 11 лютого 2004 року України на заміну радянському Дню пам’яті воїнів-інтернаціоналістів. Афганська війна була останньою з великих імперських авантюр Радянського Союзу. 15 лютого 1989 року останній радянський солдат залишив афганську землю - війна була програна.

За десять років майже 150 тисяч українців пройшли через її горнило. Згідно зі статистикою, в Афганістані загинули 4 тисячі українців. 72 українських воїни зникли безвісти. Майже 3 тисячі матерів втратили своїх синів, півтисячі жінок стали вдовими, 711 дітей – сиротами. Більше 8 тисяч українців отримали поранення, 6 тисяч залишилися інвалідами. Це страшна ціна, яку заплатила Україна за імперські амбіції Кремля.
Трагічний слід вона залишила для багатьох українців та їхніх сімей. Кожен виніс з тієї війни свої спогади, свій біль і життєвий досвід...
Вічна пам'ять загиблим.
До цієї дати у гімназії провели різноманітні заходи. У бібліотеці підготовлена виставка літератури, статей на висвітлення подій бойових дій на території Республіки Афганістан «Чорна тінь Афганістану»;
- проведено інформаційний екскурс «Рани, які не загоюються»,
- по класах провели виховні тематичні бесіди, години, засідання «круглих столів», тематичні уроки з тем: «Крізь пекло Афганської війни», «Афганістан звучить в моїй душі», «Ціна чужої війни», «Час і досі не загоїв рани», «Ціна чужої війни», «Сторінками історії. Ми будемо довго памʼятати», «Ціна чужої війни», «Афганістан. Крізь пекло війни», «Герої поруч з нами», перегляд документального фільму «Останній солдат Афганістану»; уроки мужності «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану».

29 січня, вся Україна вшановує пам’ять Героїв Крут. 106 років тому біля станції Крути кілька сотень київських студентів та гімназистів вступили у нерівний бій з чотирьохтисячною більшовицькою армією.
Українські юнаки постали у смертельний поєдинок з лютим і нещадним ворогом, билися до останнього набою, до останнього подиху і вписали героїчну сторінку в історію визвольних змагань нашого народу.
Подвиг Героїв Крут, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишаться, як символ національної честі та гідності.
Учні гімназії підготували та провели інформаційну лінійку "Ми пам'ятаємо героїв Крут".Вшановуючи пам’ять загиблих під Крутами, низько схилили голови перед пам’яттю тих, хто віддав своє життя у боротьбі за єдину, неподільну, незалежну Україну.
Герої живуть у нашій пам’яті, вони живуть у тих, хто продовжує їх справу, вони живуть доти, поки жива їх слава.

«27 січня - Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост – це переслідування та масове знищення євреїв та інших соціальних груп, які здійснювали німецькі нацисти та їхні союзники під час Другої світової війни.
Цей День проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року, співавторами якої виступили 100 держав, в пам’ять про жертв нацистського терору під час Другої світової війни.
Дату 27 січня обрали не випадково – саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.
До цієї дати у Бродницькій гімназії проведено цикл заходів по вшануванню пам'яті загиблих під час Голокосту.
Класні керівники молодших класів познайомили школярів з поняттям «Голокост» та з історією його виникнення.
Для учнів 5-9 класів проведена інформаційна лінійка "Голокост - лихо століття" та години спілкування.Учні гімназії вшанували пам'ять жертв Голокосту хвилиною мовчання «Скорботна свічка пам'яті святої» та переглянули відео про Голокост.

Здобувачі освіти Бродницької гімназії долучились до проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги», який проходить за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.
Ці змагання сприяють залученню школярів до систематичних занять фізичними вправами, формують у них лідерські якості через спорт.
Учні змагаються між собою в різних видах спорту.
Юні спортсмени отримують позитивні емоції та натхнення до занять фізичною культурою.
Наразі команда гімназії готується до участі у ІІ територіальному етапі проєкту.
#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl

Лідери учнівського самоврядування - м. спорту Лазарєв Юрій та Полюхович Богдан проводять різноманітні спортивні розваги. Адже заняття спортом – це не лише розвиток сили, витривалості, швидкості та гнучкості, а й виховання, в першу чергу патріотизму, мужності, цілеспрямованості, впевненості у своїх силах, формування характеру. Напередодні Дня захисника та захисниць України Юрій та Богдан провели «Веселі старти». Участь у них взяли учні 5-8-х класів.
Свою вправність та швидкість учні демонстрували у різноманітних естафетах. Дітвора відчайдушно змагалися за перемогу в кожному із запропонованих конкурсів. Під час змагань діти показали, як уміють долати труднощі, підтримувати свої команди, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку. Тож можна з впевненістю сказати, що підростають достойні майбутні захисники України.

Протягом тижня у гімназії проходила благодійна ярмарка.Діти та їх батьки активно долучилися до хорошої справи.Велика подяка всім, хто долучилися до благодійної ярмарки на підтримку ЗСУ.
Діти впродовж кількох днів готували різноманітні смаколики та продавали,щоб підтримати наших захисників. На ярмарці можна було придбати не тільки солодощі, а й квіти, в'язані вироби, різновидні прикраси: з стрічок, фетру, бісеру. Дивлячись на таку активність дітей та батьків переповнює гордість, що ми УКРАЇНЦІ і ми такі згуртовані. Ми всі так чекаємо ПЕРЕМОГИ і робимо все можливе від нас, допомагаючи нашим захисникам.
Було зібрано 8 370 гривень. Всі кошти будуть перераховані на необхідні речі для наших військових, які наближають нашу мрію.

Указом Президента України № 431/2007 від 21 травня 2007 року «Про заходи у зв'язку з 70-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937–1938 років» в Україні встановлено День пам'яті жертв політичних репресій, який відзначається щороку у третю неділю травня.

Цей День пам’яті і скорботи про жертви, які загинули або постраждали в Україні в наслідок політичних репресій комуністичного режиму, спочатку з’явився в національному календарі країни наприкінці 90-х років і носив назву "День пам’яті жертв голодомору", відображаючи в своєму формулюванні одне з найтяжчих злочинів проти людяності тієї безжальної влади. Потім, згідно з Указом Президента України № 1181/2000 від 31-го жовтня 2000-го року, цей пам’ятний День був перейменований і став називатися «День пам’яті жертв голодомору та політичних репресій».

Як відомо, 2 червня 1937 було прийнято постанову Політбюро ЦК ВКП (б) ПБ-51/94 «Про антирадянські елементи», відповідно до якого 5 серпня 1937 вийшов наказ НКВС СРСР № 0044, який поклав початок масовим репресіям. Вже до середини листопада 1938 року без суду було винесено 681692 смертних вироки, які виконувалися негайно. Більше 1,7 млн. людей було відправлено в табори. Згідно з даними розсекречених архівів і документів СБУ, в Україні з 1935 по 1951 рік жертвами розкуркулення стали понад 2 млн. 800 тис. людей. У 1936 році заарештували 15 717 осіб, у 1937-му - 159537, в 1938-му – 106 096, в 1939-му – 11 744. Близько 16,5 тис. чоловік було розстріляно в 1937-му.

День пам’яті жертв політичних репресій започаткований для гідного вшанування гіркої долі тих людей, які були непотрібними для радянської системи, а також привернення уваги суспільства до трагічних сторінок історії України, викликаних насильницьким впровадженням комуністичної ідеології.

18 та 19 травня в гімназії діяла виставка, присвячена Дню пам’яті жертв політичних репресій, вчителі історії підготували ознайомлювальні п’ятихвилинки на тему: «Жертви політичних репресій», в кожному класному колективі були проведені години вшанування пам’яті жертв політрепресованих: «Минуле з гірким присмаком» та історичні уроки «Повернення правди». Також учні переглянули відео, презентація тих подій.

Йдемо ми у журбі до тих могил,
Де тихо сплять солдати,
Що у боях за Україну полягли.
А в ті далекі і тривожні дати
Кували перемогу, в бій вели.
Назавжди будуть в пам’яті народній
Всіх цих полеглих мужні імена,
Хто бився з ворогом у тій безодні,
Кому життя урвала та війна.

Минають роки, відлітаючи у вічність... Все далі і далі відходять від нас грізні і важкі роки Другої світової війни, але не згасає пам’ять про тих, хто ціною власного життя захистив нашу країну.

Пам’ять. Це не просто частина історії. Пам’ять – це наша совість, біль, наша гордість.
В Україні День пам’яті та примирення встановлений згідно з Законом України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років». Цього року Україна вдруге відзначає День пам’яті та примирення в умовах повномасштабного вторгнення зі сторони росії.
В нашій гімназії відбувся мітинг-реквієм «Пам’ятаємо…Перемагаємо…». Хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів та поклали квіти до обеліска Слави.
Низький уклін тим, хто захищав Україну від нацистської агресії тоді, дякуємо воїнам, що захищають нашу країну сьогодні.
З Днем пам'яті та примирення. Миру всім нам, єдності, свободи, злагоди і благополуччя кожній родині! Нехай настане мир в Україні!

Сьогодні в нашій гімназії пройшли різноманітні заходи до річниці аварії на ЧАЕС.
37 років минуло з моменту найбільшої в історії людства техногенної катастрофи – аварії на Чорнобильській АЕС, яка є болем для всієї України. У мирний час Україна втратила частину своєї території, яка внаслідок Чорнобильської катастрофи стала непридатною для проживання, а також тисячі людських життів, яких вбив і вбиває досі ніби мирний атом. Десятки тисяч українців стали біженцями.

Вічна пам’ять справжнім героям, які віддали своє життя в боротьбі з радіаційною катастрофою, долаючи її наслідки, заради спасіння нашої землі і людей від страшної аварії. Їх подвиг – безсмертний!

Великдень є одним з найголовніших і найсвітліших свят в житті кожного з нас. Це свято миру, який ми бажаємо сьогодні понад усе, любові, злагоди, всепрощення, прийняття та єднання.

З метою виховання в учнів любові до рідного краю, розвитку творчих здібностей, збереження національних традицій українського народу у нашій гімназії організована та проведена виставка-конкурс пасхальних композицій «ВЕЛИКОДНЄ ДИВО».

Кожен бажаючий мав змогу продемонструвати свої творчі здібності і створити атмосферу свята не тільки вдома, а й поділитися атмосферою зі своїми друзями, однокласниками, вчителями. Кожна робота є унікальною, оригінальною та дивовижною.

Щиро вдячні всім, хто долучився до цієї виставки, проявив фантазію, поділився своєю майстерністю і створив гарний настрій до Великодніх свят.

Протягом квітня-травня 2023 року триває щорічна всеукраїнська акція “За чисте довкілля”

Проведення щорічної всеукраїнської акції “За чисте довкілля” стало доброю традицією у Бродницькій гімназії . Акція проводиться з метою поліпшення стану довкілля, покращення санітарного стану території після зими.
У цей непростий час, аби своєчасно та гідно зустріти теплу пору року, проведено прибирання та приведення в належний стан прилеглих територій гімназії, упорядковано квітники.
Така робота – внесок у наближення Перемоги. Очищаймо нашу рідну землю від сміття поки наші ЗСУ очищають її від ворогів!
Дякуємо всім здобувачам гімназії за активну участь у даному заході.

В дні світлого Христового Воскресіння учні гімназії разом з Оргінізацією Товариства Червоного Хреста відвідали "Відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання одиноких громадян" у с. Вичівка. Діти з хорошими та теплими словами привітали всіх мешканців відділення з прийдешніми святами. Бажаючи для них міцного здоров'я та довгих років життя.
Ми звичайно не можемо розділити весь смуток, який побачили в очах цих літніх людей, але на певний час змогли подарувати маленький промінчик доброти та сімейного затишку. І вручили для них смачні, пахучі, солодкі Паски.

Бродницька гімназія

Протокол №8
засідання педагогічної ради
від 29.03.2023 р.
Голова педагогічної ради: Базевич Т. В.
Секретар педагогічної ради: Меснікович В. В.
Присутні:
Відсутні:

Порядок денний:
1. Про виконання рішень попередньої педагогічної ради.
Доповідає Меснікович В. В.
2. ДПА учнів 4 та 9 класів у 2022/2023 н. р.
Доповідає Сорочинська Н. Д.
3. Про хід атестації педагогічних працівників.
Доповідає Базевич Т. В.
4. Про здійснення профорієнтаційної роботи з учнями 9 класу.
Доповідають Давидович Г. В., Юшкевич О. С.
5. Про визнання/невизнання документів про підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу, отриманих ними поза закладами освіти, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою.
Доповідає Базевич Т. В.
6. Про здійснення вибору ЗЗСО підручників та посібників для 6 класу Нової української школи.
Доповідає Сорочинська Н. Д.

1. СЛУХАЛИ:
Меснікович Вікторію Володимирівну, секретаря педагогічних рад Бродницької гімназії, яка доповідала про виконання рішень педради від 28.02.2023 р. (Протокол №7)
УХВАЛИЛИ:
Рішення педагогічної ради від 28.02.2023 р. (Протокол №7) вважати виконаними.

2. СЛУХАЛИ:
Сорочинську Н. Д., заступника директора з НВР Бродницької гімназії, яка доповідала про ДПА учнів 4 та 9 класів у 2022/2023 н. р. Сорочинська Н. Д. донесла до відома, що через ситуацію в Україні, яка потерпає від відкритої та широкомасштабної агресії Російської Федерації, Міністр освіти і науки підписав наказ, яким звільнено від проходження Державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2022/2023 навчальному році. Відповідне рішення закріплене наказом МОН «Про звільнення від проходження державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти, у 2022/2023 навчальному році» та законом «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року».
УХВАЛИЛИ:
Інформацію Сорочинської Н. Д. взяти до відома.

3. СЛУХАЛИ:
Базевич Т. В., директора Бродницької гімназії, яка доповідала про хід атестації педагогічних працівників (ДОДАТОК 1).
УХВАЛИЛИ:
Інформацію Базевич Т. В. взяти до уваги.

4. СЛУХАЛИ:
Давидович Г. В. та Юшкевич О. С., які доповідали про здійснення профорієнтаційної роботи з учнями 9 класу. Педагоги повідомили, що профорієнтаційна робота з учнями 9 класу велася протягом всього року. З метою надання допомоги у професійному самовизначенні з учнями проводилися роботи за різноманітними методиками. Систематично провадилася робота з батьками як на батьківських зборах, так і під час анкетування та індивідуальних бесід. Педагоги зазначили, що після проведеної роботи випускники попередньо виявили бажання продовжити навчання після закінчення гімназії.
УХВАЛИЛИ:
Інформацію педагогів взяти до уваги. Продовжувати роботу з профорієнтації.

5. СЛУХАЛИ:
Базевич Т. В., директора Бродницької гімназії, яка доповідала про визнання/невизнання документів про підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу, отриманих ними поза закладами освіти, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або провадять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою.
УХВАЛИЛИ:
Схвалити та визнати документи про підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу, отриманих ними поза закладами освіти, що мають ліцензію на підвищення кваліфікації або проводять освітню діяльність за акредитованою освітньою програмою.

6. СЛУХАЛИ:
Сорочинську Н. Д., заступника директора Бродницької гімназії, яка доповідала про здійснення вибору ЗЗСО підручників та посібників для 6 класу Нової української школи. Заступник директора ознайомила членів педагогічного колективу з метою та завданнями щодо вибору підручників.
УХВАЛИЛИ:
Інформацію Сорочинської Н. Д., заступника директора Бродницької гімназії, взяти до уваги.
Вибрати підручники та посібники для 6 класу Нової української школи відповідно до переліку (ДОДАТОК 2).

Голова педагогічної ради Базевич Т. В.
Секретар педагогічної ради Меснікович В. В.

12 квітня 2023 о 17:23 | Левчук О. В. | немає коментарів

Сьогодні у 1 класі проходило свято "Прощавай, Букварику!". Свято було побудоване у формі квест-гри, яке містило різноманітні зупинки, на яких дітей чекали завдання-випробування. Завдання розвивавали увагу, пам'ять і мислення першачків. Пройшовши всі зупинки, учні переконалися у тому, що перший клас пройшов для них недаремно, за що учнів отримали грамоти, та "скарб"- подарунок від Букварика.

7 квітня 2023 о 18:19 | Левчук О. В. | немає коментарів

24 березня 2023 року у Бродницькій гімназії відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії.
За результатами атестації:
1. Меснікович Л. П., вчителю початкових класів, присвоєно вищу кваліфікаційну категорію.
2. Козяр В. В., вчителю початкових класів, підтверджено першу кваліфікаційну категорію.
3. Мойсієвич В. П., вчителю трудового навчання, підтверджено першу кваліфікаційну категорію.
4. Давидович Г. В., вчителю історії та правознавства, присвоєно вищу кваліфікаційну категорію.
5. Гаврилович О. В., вчителю фізкультури та трудового навчання, підтверджено “Спеціаліст 11 розряду.”

29 березня 2023 о 22:13 | Левчук О. В. | немає коментарів